هربکس

هربکس، اعجاز طبیعتافزایش روزافزون سطح تقاضای محصولات گیاهی و طبیعی  در زمینه  پوست و مو در کنار ضرورت پاسخگویی به نیازها و سلیقه های متنوع جامعه سبب شد که شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر با رویکرد توسعه برند، اقدام به ایجاد برند جدیدی به نام « هربکس» نماید.
هربکس فصل نوینی از دستاوردهای حوزه محصولات بهداشتی- آرایشی و درمانی کشور در زمینه پوست و موست که با تکیه  بر «رویکرد نوآوری» و «تحقیقات پژوهشی و کاربردی» در سال 1390 وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ایران شد.
در این راستا در گام اول با ایجاد و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه «R&D » ضمن بهره گیری از توان علمی و دانش نیروهای متخصص ، جوان و سرآمد در حوزه گیاهان دارویی، داروسازی ،شیمی و ...حجم وسیعی از مطالعات تخصصی و عمومی توسط این واحد صورت گرفت که امروز در نوع خود منبع جامعی از علوم کاربردی در این حوزه را فراهم ساخته است.
همچنین ایجاد و راه اندازی سایت تحقیقاتی –تولیدی گیاهان دارویی درمنطقه زاگرس
 « استان لرستان- شهرستان خرم آباد» جهت کشت ،عصاره گیری، انجام مطالعات و تحقیقات مختلف سبب شد که دستاوردهای این مجموعه علاوه بر حوزه پژوهشی و آزمایشگاهی در سطح مزرعه  و درحوزه گیاهان دارویی انجام شود و فرآیند « تولید از کارخانه تا مزرعه» در زمینه تولید محصولات هربکس ، عملیاتی شود.
انجام مطالعات علمی بر روی خواص گیاهان کشت شده و نحوه استخراج مؤثره  آنها، استفاده  مواد اولیه با کیفیت کنترل کیفیت مداوم و دقیق مواد اولیه ، ازمهمترین مزیت های محصولات هربکس در صنعت بهداشتی و آرایشی کشور به شمار می آید که
« هربکس» را به عنوان اعجاز طبیعت به جامعه معرفی کرده است .
بهره گیری از تجهیزات نوین تکنولوژیکی ،استفاده از فناوری های نوین از جمله نانو و ... در کنار برخورداری از پیشینه درخشان تولیدی، از جمله ظرفیت ها و مزیت هایی است که در تولید محصولات این برند از جمله خمیردندان بره موم هربکس، لوسیون ضدریزش ارثی و تقویت کننده هربکس،کرم ترمیم کننده هربکس، لوسیون شستشوی صورت هربکس، ماسک های لایه بردار روشن کننده، ضدجوش و ذغالی هربکس، کرم های ضدآفتاب هربکس(بی رنگ و رنگی)، کرم روشن کننده، شیرپاک کن هربکس، لوسیون و شامپو بدن هربکس، شامپو تثبیت کننده رنگ مو هربکس، ژل اصلاح بدون کف هربکس و ...به کار رفته است.

تهران – خیابان استاد نجات الهی – خیابان شهید صارمی شرقی – شماره ۳۵ – طبقه اول

ارتباط با داروسازی دکتر جهانگیر در واتساپ
Close and go back to page